МЕНИ
НАЈДЕТЕ

Јадење И Објекти

Откријте Го Хотелот Океанија За вашиот следен специјален настан, од семејна функција до деловни состаноци со стил во нашата сала за состаноци, скај гарден или нашиот освежителен ресторан. Со простран распоред, живописното, но енергично опкружување ви ги дава потребите и за социјални и за формални настани.

Ние ви нудиме

Удобности

 • телевизор со рамен екран
 • дигитална телевизија
 • клима уред
 • фен
 • пегла
 • мини-фрижидер
 • биде
 • пешкири за капење
 • бања
 • туш
 • бојлер
 • поглед кон град
 • Wi-Fi
 • интернет
 • «King size» кревет
 • биро
 • стол
 • гардеробер
 • соба за непушачи
 • вода за пиење
 • сеф
 • чајник
 • сервис за чај
 • даска за пеглање
 • два кревети за по едно лице
 • «King size» кревет
 • поглед кон езеро
 • кауч
 • када
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>